Bolarus Nowości

 

obrazek


obrazek

Innowacyjna nanotechnologia ochrony żywności 

Podczas przechowywania różnych produktów w lodówkach oraz innych urządzeniach chłodniczych bardzo często dochodzi do powstawania i przenikania się zapachów. Wynikiem tego jest utrata przez produkty swojego unikalnego aromatu oraz pochłanianie zapachów od psujących się produktów.

 

Aby skutecznie zapobiec temu procesowi, firma BOLARUS S.A. wprowadziła na rynek urządzenia, które dzięki innowacyjnej nanotechnologii TiO2, gwarantują świeżość przechowywanych produktów. Nanotechnologia TiO2, wykorzystując w procesie fotokatalizy właściwości nanotelnku tytanu, działają bakteriobójczo i jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Raz zainstalowana pracuje bezterminowo.

 

Głównymi zaletami stosowania nanotechnologii z wykorzystaniem TiO2 jest nie tylko opóźnienie procesu starzenia świeżego produktu i nie przejmowanie aromatów z innych produktów, ale także zahamowanie powstawanie związków toksycznych.

 

Decydując się na zakup urządzenia chłodniczego z nanotechnologią TiO2, wydłużamy okres pełnej świeżości eksponowanego albo przechowywanego produktu, przez co minimalizujemy straty. Oprócz tego, produkt zachowuje swoje naturalne własności smakowe i zapachowe.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego nowoczesnego narzędzia ochrony żywności.

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek    obrazek   obrazekobrazekobrazek
źródło informacji : www.bolarus.com.pl